Koncert muzyki filmowej - Quentin Kovalsky - na Dni MOK

Data zaproszenia: 14.04.2024 r., godz. 19.00    Liczba odwiedzających: 251

14 kwietnia, godz. 19.00
sala widowiskowa w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
Koncert Muzyki Filmowej - Quentin Kovalsky
melodie z kultowych filmów Tarantino
Koncert na Dni MOK 2024
Wstęp - wejściówki dostępne w MOK Legionowo od 8 kwietnia
Zapraszamy do magicznego świata dźwięków prosto z kultowych filmów Quentina Tarantino! Zespół „Quentin Kovalsky" zabierze Cię w muzyczną podróż przez największe hity z takich filmów jak „Kill Bill", „Pulp Fiction", „Deathproof", „Desperado", „Django" i wiele innych.
Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by poczuć na żywo atmosferę „Wściekłych Psów" czy „Od zmierzchu do świtu"? Nasza propozycja to nie tylko muzyka – to cała aura, styl i niezapomniane emocje!
Oferujemy największe hity takie jak „Bang Bang", „Stuck in the Middle with You" czy „California Dreaming" oraz muzyczne podróżowanie przez klimaty lat 60-tych, retro wibracje połączone z nowoczesnym brzmieniem. a przede wszystkim - niesamowitą atmosferę, gwarantującą świetną zabawę i niezwykłe przeżycie.
Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by na żywo doświadczyć muzycznego spektaklu, który przeniesie Cię w czasie i sprawi, że poczujesz się jak bohater kultowego filmu! „Quentin Kovalsky" to więcej niż zespół – to muzyczna legenda czekająca, by stać się częścią Twojej historii. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i pozwól sobie na niezwykłe przeżycie w rytmie najlepszych hitów!

dnimok24.jpg (131 KB)